Понудата на Везови на Тактички Воен Закрпи Значки за Облека, Облека Моралот Везени Печ Appliques

Понудата на Везови на Тактички Воен Закрпи Значки за Облека, Облека Моралот Везени Печ Appliques

Залиха
DEN 119.04
Износот:


Известување
Ве молиме Бидете Сигурни дека се Меша Наредби > 10$,Ќе Добиете 2$ Попуст и Avaliable Следење Код modname=ckeditor
1. меѓународниот спасувачки 8*5 CM четири бои 2. НИ Војска 8*5 CM 5 бои 3. или живеат или умираат 8*5 CM; 5 4 бои. оклоп 8*5 CM 3 боја 5. грб ЉУБОВ 9*6 CM
6. услуга куче 10*5.5 CM

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Sandrine
Големина:
In
Техника:
Извезена
Стил:
Кука & Јамка
Функција:
3D
Тип На Производ:
Закрпи

Поврзани производи