Нашата слатка женствен темперамент едноставна цвет на лили на долината Сен Одделение на студентите' геометриски мода обетки женски

Нашата слатка женствен темперамент едноставна цвет на лили на долината Сен Одделение на студентите' геометриски мода обетки

Залиха
DEN 47.52
Износот:


Слатка девојка темперамент едноставен бел орхидеи Обетки Одделот за Уметност и литература на студентите колеџ правец на дизајн, младост ограничуваше Едноставен стајлинг ги носи сите натпревар ефект Meimei украси, исто така има некои echocardiography? Како да започнете брзо!

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Зелена, Розова
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E582
Бренд Име:
bilandi
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал

Поврзани производи