8 Инчен 4 wire resistive touch screen, стандард екран, индустриски компјутер, LCD екран на допир 183*141, бесплатна испорака
Ново - 8 %

8 Инчен 4 wire resistive touch screen, стандард екран, индустриски компјутер, LCD екран на допир 183*141, бесплатна испорака

Залиха
DEN 906.24
DEN 834.00
Износот:


8 Инчен 4 wire resistive touch screen, стандард екран, индустриски компјутер, LCD екран на допир 183*141, бесплатна испорака

Декларираните карактеристики

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
183*141
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
FGHGF

Поврзани производи