Висок Квалитет Спектар Пронаоѓач Фокус Monocular Телескопи Оптика Телескопски 8X21 Опстанок Лов
Ново - 27 %

Висок Квалитет Спектар Пронаоѓач Фокус Monocular Телескопи Оптика Телескопски 8X21 Опстанок Лов

Залиха
DEN 184.32
DEN 134.00
Износот:

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
8 X21 Спектар Пронаоѓач Фокус Monocular Телескопи Оптика Телескопски Опстанок Лов на Нови
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Овој објект е компактен, и јасно. Тоа е лесен за носење, лесно да се работи, особено погоден за натпреварот гледа, патуваат, пешачење, кампување, лов,риболов и сл. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Свитка надолу гума eyecups, погодно за употреба дали ќе се носат очила или не
8 X Зголемување обезбедува идеални зголемување за повеќето апликации
Спецификација :
Зголемување : 8 X
Цел леќа дијаметар : 21mm
Линија Поле : 131m/1000m
Резолуција : 13.Врз основа на досегашното искуство. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Карактеристики :
Компактен, лесен и лесно да се носат
Целосно мулти-обложени леќи за супериорен светлина трансмисија
Лесно да се работи, особено погоден за голф, патуваат, пешачење, кампување, итн. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Двоглед
1 x Ткаенина за Чистење
1 x Торбичка
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.3
Поле агол : 7 степени
Големина : 9.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Balight
Тип:
Monocular
Број На Модел На:
t28

Поврзани производи