лесна едно парче копчето за враќање назад удобно push up градник нова мода секси долна облека на жените градник се Соберат
Ново - 5 %

лесна едно парче копчето за враќање назад удобно push up градник нова мода секси долна облека на жените градник се Соберат

Залиха
DEN 201.60
DEN 192.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
А, Б, Ц
Бендови Големина:
70, 75, 80, 85
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Поддршка Тип:
жица за слободни
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам На
Материјал:
Памук
Стил:
Секси
Шаблон Тип:
Геометриски
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Декорација:
Appliques

Поврзани производи