Снегулка Елка Elk Icicle Торта Мувла Чоколадо Садови за Кујна Печење Торта Алатка DIY Sugarcraft Декорација Алатка
Ново - 16 %

Снегулка Елка Elk Icicle Торта Мувла Чоколадо Садови за Кујна Печење Торта Алатка DIY Sugarcraft Декорација Алатка

Залиха
DEN 139.20
DEN 117.00
Износот:


Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет.
Материјал : Силикон
Боја : Сива
Димензии : 12 CM*8.5 CM*1 CM
Пакетот Вклучува : 1 Pc Силиконски Калап
Функција :
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
Тоа е лесен за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба
Погоден за бонбони мувла / желе мувла / сапун мувла / чоколадо мувла/торта мувла
Флексибилни за лесно отстранување,иновативен дизајн,мека,постојано менување на стил
Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка поради прирачник за мерење.
2.Бојата може да бидат малку различни, поради различни екран и различни екранот ,ве молиме да се разбере.
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GCDHome
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
силиконски калап
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки

Поврзани производи