ПОБЕДНИКОТ Мода Жена Авто Механички Види Нерѓосувачки Челик Рака Розова Скелет Dial Rhinestones Декорација Бизнис рачен часовник
Ново - 21 %

ПОБЕДНИКОТ Мода Жена Авто Механички Види Нерѓосувачки Челик Рака Розова Скелет Dial Rhinestones Декорација Бизнис рачен часовник

Залиха
DEN 1247.52
DEN 985.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
35mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Шок Отпорни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
ПОБЕДНИКОТ 465
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
функција 1:
Увезени Прецизност Механичко Движење
Карактеристика 2:
Стил Луксузни Класичен Гроздобер Рачен Часовник
функција 3:
100% Сосема Нов + Превезува со Следење Бр.
карактеристика 4:
А-класа Метал & нерѓосувачки челик Материјал
Карактеристика 5:
1 Година Производот Гаранција.
Функција 6:
Понуда dropshipping & трговија на големо
Dial Екранот:
Аналогни
Тип На Објект:
Рачни часовници

Поврзани производи