Универзална Akrapovic AR Motorcyle Издувни Цевки За CBR1000 K7 K8 Z800 Z1000 ER6N ZX6R KTM АТВ Мотор Издувните Silencer Бегство
Ново - 10 %

Универзална Akrapovic AR Motorcyle Издувни Цевки За CBR1000 K7 K8 Z800 Z1000 ER6N ZX6R KTM АТВ Мотор Издувните Silencer Бегство

Залиха
DEN 1968.00
DEN 1771.00
Износот:

Спецификација : 100% Сосема Нов Тип : Тип/Вид Б /Type C /Тип D Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,Карбонски Влакна Вкупна Должина : 160mm Влезот Дијаметар : 51mm Пакет : 1 PCS Издувни Цевки 1 BUC Конектор 1 BUC db убиец 1 BUC Одредување обрачот 1 постави додатоци За Хонда CBR1000/SUZUKI K7 K8/ARZ800/BMW BMWS1000/YAMAHA R1/ KAWASAKI Z1000/ER6 N /ZX6 R Условите на Услуга : Испорака : Кога ќе го поставите цел, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на време да го добиете парцела. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски гасови, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти. Ние ќе се вратат ако не се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или изгубени на патот, купувачот треба да биде одговорен за таква загуба, и ние не ќе им даде целосна наплата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на косата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или да Одговара на Прашања Како и сите на нашите предмети се рака пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу +/-1 инч во одредено мерење. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Објектот Висина:
9cm
Motobike Направи:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик,карбонски влакна
Бренд Име:
MOKALA БРЗИНА
Објектот Дијаметар:
2inch
Објектот Должина:
16cm
Специјални Функции:
За GSXR600(2015) CBR1000 K7 K8 Z800 Z1000 ER6N ZX6R
Име На Модел:
T-06
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Тежина:
1.5kg
со ДБ Убиец:
Yes
Влезот дијаметар:
51mm
вкупна должина:
160mm
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик,карбонски влакна
брод од:
Кина
Категории:
Издувните & Издувни Системи

Поврзани производи