DICHSKI 2017New Мажите и Жените Зима Материјали Отворено Цврсти Бои Велосипедизам Капи Топло Маски Ски Руно Велосипед Маскирани Шапка Капа
Ново - 5 %

DICHSKI 2017New Мажите и Жените Зима Материјали Отворено Цврсти Бои Велосипедизам Капи Топло Маски Ски Руно Велосипед Маскирани

Залиха
DEN 326.40
DEN 310.00
Износот:


Име : есенски и зимски спортови капа Полот : мажите и жените се соодветна големина : една големина Материјал : руно Боја : сива црна / сива сини / сива црвена / сиво зелена / сина црно / сино / сина и зелена боја е Применливо сезона : есен и зима е Применливо сцени : патни возила, планински велосипед, трчање, mountaineering и други спортови на отворено
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време. Големина на & Гаранција за Квалитет на Секој еден од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Пет ѕвездички Повратни информации на Барање на Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа и да го оставите Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме . Превозот ? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. ? Ние Брод на Светот, ? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Плаќање ? Ние прифаќаме alipay тука. ? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др Гаранција и Гаранција ?12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци. Други Политики ?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА ? П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. ? П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Декларираните карактеристики

Шапка Големина:
L
Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
H265
Бренд Име:
DICHSKI
Материјал:
Волна,Кожа Faux
Име:
Есенски и зимски спортови капа
Пол:
И мажите и жените се соодветни
Големина:
One size
Материјал:
Руно
Применливи Сезона:
есен и зима

Поврзани производи