Новите 7 инчен LCD Дисплеј Матрица За Супра M74AG 3G ТАБЛЕТ LCD Екран Панел Леќа Рамка Модул замена Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен LCD Дисплеј Матрица За Супра M74AG 3G ТАБЛЕТ LCD Екран Панел Леќа Рамка Модул замена Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 720.00
Износот:


Новите 7" инчен LCD Дисплеј Матрица За Супра M74 AG 3 G ТАБЛЕТ LCD Екран Панел Леќа Рамка Модул замена Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Супра M74AG 3G
Големина:
164*97mm
Резолуција:
1024*600

Поврзани производи