1pc Јапонски Пластични Меламнин Висок Квалитет Соја Сос Суши Јадења на Оброк за Јадење Ориз Сад Dinnerware
Ново - 10 %

1pc Јапонски Пластични Меламнин Висок Квалитет Соја Сос Суши Јадења на Оброк за Јадење Ориз Сад Dinnerware

Залиха
DEN 129.12
DEN 116.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
Пластични Тип:
Меламнин
Бренд Име:
KINGLANG
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Количина:
1
Техника:
Мраз
Број На Модел На:
W56

Поврзани производи