Универзална Ретро Polka Точки Сина Рамо Појас Камера Рака Вратот Фото Рака За Canon Nikon, Sony Pentax Leica Fuji Олимп dslr фото

Универзална Ретро Polka Точки Сина Рамо Појас Камера Рака Вратот Фото Рака За Canon Nikon, Sony Pentax Leica Fuji Олимп dslr

Залиха
DEN 33.60
Износот:


Нови Гроздобер Камера Рака Точка Рамо Вратот Ремени Рака Костец за dslr фото SLR Камера
Карактеристики : Изработени од ткаенина ткаенина, СТП кожа, трајни и удобно должината на рака може да се прилагоди во склопот Лесни и ќе ви овозможи да се изготви вашиот SLR/dslr фото Камера брзо Спецификации : Материјал : Трајни Памук Двор Погоден За сите SLR/dslr фото апарати Големина : 3.8 * 68 * 38cm Вкупна должина : околу. 140cm/55.12" Пакет се Вклучени : 1 x Polka Dot Моделот на Камерата за Рака

Декларираните карактеристики

боја:
случаен боја
Бренд Име:
MOONBIFFY
Употреба:
Рамо

Поврзани производи