10 компјутери Монтирани Влакна Четка Полирање Четка Тркала 60-30мм OD Вежба за Мелење Burnish Умре Dremel Мелница Ротари Алатки 6mm месо тело

10 компјутери Монтирани Влакна Четка Полирање Четка Тркала 60-30мм OD Вежба за Мелење Burnish Умре Dremel Мелница Ротари Алатки

Залиха
DEN 527.52
Износот:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
10 компјутери Монтирани Влакна Четка Полирање Четка Тркала 60-30мм OD Вежба за Мелење Burnish Умре Dremel Мелница Ротари Алатки 6mm месо тело
Материјал : Fiter(Перење крпа)
Големина : OD 30мм , 40mm , 50mm , 60mm месо тело со Дијаметар : 6mm Функција : Материјал со висок квалитет Таписерии изработка Пакет се вклучени : 10pcs ги поддржуваме custom sizes, доколку имате потреба, можете да контактирате со нас за да го прилагодите големина што ви треба. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларираните карактеристики

Ронки:
30мм 10pcs, 40mm 10pcs, 50mm 10pcs, 60mm 10pcs, 30-60mm 12pcs МИКС
боја:
Зелена Крупни P120, Црвена Парична Казна P320
Број На Модел На:
Конус мелење глава
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LIJIAN
Месо тело:
6mm
Тип:
полирање тркала
тип 1:
абразивен
тип 2:
за Dremel Ротари Алатки Accessoriess
тип 3:
За Dremel Додатоци
Тип 4:
алат додатоци
Тип 5:
Бесплатен превозот
Големина:
OD 30mm , 40mm , 50mm , 60mm
Ронки:
120# , 320#
Тежина:
0065g/0.098g

Поврзани производи