Pinkmore конкретни колонист калапи за продажба 3D Геометриски цвет тенџере силиконски калапи
Ново - 8 %

Pinkmore конкретни колонист калапи за продажба 3D Геометриски цвет тенџере силиконски калапи

Залиха
DEN 288.00
DEN 265.00
Износот:


Детали за производот : Ние продаваме силиконски калапи не се конкретни занает Многу Мал лонец ,pls се обрне внимание!! Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Mail пораки Или да се Изразат во 1-3 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време. Превозот време : САД 7-10 работни дена ЕУ coutries и Азиски земји 10-15 работни дена руската земја и земјите во близина 25-40 работни дена Јужна Америка земји 45-60 работни дена. Други земји : 15-20 работни дена. Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
pinkmore
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
цвет тенџере мувла
Боја :
бела ,розова ,транспарентна
Материјал :
силиконски калап
Јазик :
Руски ,Шпански,Англиски Јазик,Хебрејски
Примена :
цвет тенџере
апликацијата 2:
Апликација 3:
Функција:
Карактеристика 2:
функција 3:
Акции:
100% Оригинални Pinkmore Ashtray калапи ВО Парк

Поврзани производи