100W Висока Моќност LED Чип крушка Светилка ( топло бела / кул бело )+ 90mm*40mm heatsink Радијатор и лен со Рефлектор фиксна bracekt
Ново - 5 %

100W Висока Моќност LED Чип крушка Светилка ( топло бела / кул бело )+ 90mm*40mm heatsink Радијатор и лен со Рефлектор фиксна

Залиха
DEN 1243.20
DEN 1181.00
Износот:


Опис На Производот
LED чип :
Wattage : 100 W
Емитуваат Боја : Ладна Бела,Топло Бела
Светлост : 8000 LM~9000 LM
Напред Напон : 30~36 V
Forwar Струја : 3000 MA~3500 MA
Интегриран пристап : Серија 10 : 10
Температура на бојата : Ладна Бела : 6000 K~6500 K,Топло бела : 3000 K~3200 K
Големина (L x W) : 5.2 * 4.6 cm/ 1.14 * 0.79 во
Чип : 45*45 мили
Heatsink :
Материјал : Алуминиум
големина : 90mm*40mm
се користи : LED чип
led леќа
44mm Стаклена Леќа
50mm Рефлектор
фиксна bracekt
пакетот вклучува :
1pcs led heatsink
1pcs 44mm предводена од леќа
1pcs 100w led чип(6000-6500k)

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED

Поврзани производи