Кинески Хороскопски Правец На Фабрика Ветерници Симпатична Цртан Филм Животинско Winnower Детска Играчка W15
Ново - 17 %

Кинески Хороскопски Правец На Фабрика Ветерници Симпатична Цртан Филм Животинско Winnower Детска Играчка W15

Залиха
DEN 103.68
DEN 86.00
Износот:

Карактеристики : Кинески Хороскопски Правец на Фабрика со светла боја и симпатична стил. Автоматски ротираат со ветрот, убава и интересна Правец фабрика, удобен да го носат на кампување или пикник Одличен подарок за деца на Роденден или Посебен повод Спецификации : Стил : Испрати по случаен избор (ако се купат повеќе од еден производ,бојата и стилот може да биде различен или ист) Тип : Риба/ Гасеница/ Свинче/ Mouse/Петел/ Пингвин Боја : Шарени Материјал : Пластични Големина : Род должина : 31cm/12.2" Ветерници дијаметар : 15.5 cm/6.1" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Правец на Фабрика (Без мало пакет)

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
5A51107
Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Нова Година,Децата Ден
Бренд Име:
OOTDTY
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Пластични

Поврзани производи