Унисекс Количка За Читање Очила Укината Виси +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 Presbyopic Наочари Целосна Рамка F05

Унисекс Количка За Читање Очила Укината Виси +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 Presbyopic Наочари Целосна Рамка F05

Залиха
DEN 103.68
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Материјал : PC + Смола Сила : +100/+150/+200/+250/+300/+350/+400 Големина : Како на сликата покажува Свитлива и практичен дизајн, доаѓа со кутија, лесен за носење и чување Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР и смола материјал Совршен за presbyopic очила за правење На добар подарок за presbyopic луѓе Количина : 1 Pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Читање Очила 1 Pc x Кутија

Декларираните карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Леќа Ширина:
1inch
Леќи Во Боја:
Сина
Број На Модел На:
K4UBB5A22158%
Леќи Материјал:
Акрилик
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Леќа Висина:
1inch
Рамка Материјал:
Пластични

Поврзани производи