Marebell 1pcs Нерѓосувачки Челик Срце Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Јајце Алатки Еко-Пријателски
Ново - 41 %

Marebell 1pcs Нерѓосувачки Челик Срце Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Јајце Алатки Еко-Пријателски

Залиха
DEN 84.48
DEN 50.00
Износот:


Marebell 1pcs Нерѓосувачки Челик Срце Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Јајце Алатки Еко-Пријателски
Точка Име : Готвење Пржени Јајца
Материјал : Метал
Пакување included P : 1pcs јајце мувла
Тежина : 25 g
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Тип:
Јајце Алатки
Бренд Име:
Marebell
Број На Модел На:
Срцето Готвење Пржени Јајца
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Јајце Алатки Тип:
Јајце & Палачинка Прстени
Материјал:
Метал
Функција:
Пржени јајца
сертификација:
CIQ, ФДУ, CE / ЕУ
Тип:
Нерѓосувачки Челик Во Облик На Срце

Поврзани производи