Прозорецот Macaron boxe,торта кутија,подарок кутија 30PCS/МНОГУ
Ново - 5 %

Прозорецот Macaron boxe,торта кутија,подарок кутија 30PCS/МНОГУ

Залиха
DEN 1263.84
DEN 1200.00
Износот:

Овие едноставни прозорец случаи се одлични за пакување до рачно изработени француски macarons или мали чај торти. Материјал : Уметност Paper Size : L15.7cm XW6.8cm XH5.2cm 30pcs/многу
Не се вклучуваат лента!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Декларираните карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Прозорецот Macaron boxe,торта кутија,
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE

Поврзани производи