5.0 инчен DOOGEE X20 Екран на Допир Чаша Гаранција на Оригинални Нови Стакло Панел на Допир За X20 + tools+Лепило

5.0 инчен DOOGEE X20 Екран на Допир Чаша Гаранција на Оригинални Нови Стакло Панел на Допир За X20 + tools+Лепило

Залиха
DEN 411.84
Износот:


100% Оригинални за DOOGEE X20 екран на допир Digitizer стакло панел Собранието Замена за DOOGEE X20 мобилен телефон+ Tools Поставите Подарок
1.100% Сосема Нов висок квалитет на Екран на допир за DOOGEE X20 мобилен телефон. Не вклучувајќи го LCD екранот .
2.Го замени вашиот погрешни, скршени или испукани допир.
3.Нула или скрши вашиот Екран на допир? Добиете замена, или дополнителна да се задржи на рака.
4.Секој екран е тестиран пред превозот.
5. Објектот нема да биде иста како во сликите цело време, бидејќи тоа не е секогаш во исто производство на серија, и понекогаш фабриката ќе се подобри техника на изработка за да се направат промени. Затоа, тоа е нормално, немојте да се грижите дека ако постои мала разлика.
Боја : Црна
Пакет :
1 * DOOGEE X20 Екран на Допир
1 * Алатки Поставите Како Бесплатен Подарок
Answer : ___________________________ Note : 1. Овој Екран ќе бидат проверени добро и тестирани пред да се испрати .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
DOOGEE X20 Екран на Допир
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
DOOGEE X20
Тип:
Екран На Допир
Компатибилни модели:
DOOGEE X20 5.0
is_customized:
yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 8cm (4.72in x 3.15in x 3.15in)

Поврзани производи