1set 3 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок Set auto конектори со кабел

1set 3 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок Set auto конектори со кабел

Залиха
DEN 23.04
Износот:

водоотпорен авто конектори со кабел
цена базирани 1 комплет ( тоа е 1pc женски + 1pc машки )
Опис : Сосема нов и Висок квалитет на 3 Pin / Начин Запечатени Водоотпорен Конектор со 10cm жица Жица Големина : околу 2,5 mm Боја : Црна погодна за : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн. Секој сет содржи : 1 x 3 начин Машки Конектор со 10cm жица 1 x 3 начин Женски Конектор со 10cm жица Пакетот вклучува : 1 x Комплет 3 Pin Водоотпорен Конектор

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1set 3 Pin

Поврзани производи