Голема Магија Јазол Магија Играчки Утре Прстен Сребрен Магија Прстен Реквизити Close-Up Магија Трикови Класичните Играчки
Ново - 14 %

Голема Магија Јазол Магија Играчки Утре Прстен Сребрен Магија Прстен Реквизити Close-Up Магија Трикови Класичните Играчки

Залиха
DEN 13.92
DEN 12.00
Износот:


'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Nuofeng
Материјал:
Метал
Тип:
синџир
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Број На Модел На:
GJ132J0001061
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Лесно Да Се Направи
Предупредување:
не оган
Големина:
One Size
Тип На Единица:
парче

Поврзани производи