За 1PC Мини 6mm МЦ-302 Toggle Switch 9 Pin 2 на Положбата НА/ОД 5A/125VAC 2A/250VAC Промоција
Ново - 10 %

За 1PC Мини 6mm МЦ-302 Toggle Switch 9 Pin 2 на Положбата НА/ОД 5A/125VAC 2A/250VAC Промоција

Залиха
DEN 57.60
DEN 52.00
Износот:


9 завртка терминали, од/на 2 позиција toggle префрлате
Совршен за индустриска опрема или вонредна осветлување.
Со On/се Префрлите на контрола
Лесна инсталација. Оваа опција не е еден. Не постои центар позиција
Спецификации :
Режим : МЦ-302 Toggle Префрлате
Оцени : 5 A/125 VAC 2 A/250 VAC
Позиција Pin број : 9 Pin Позиција 2
Оперативен Температура : -25 ° - + 85 °
Контакт Отпор : ≤Ω 0.02
Притисок : AC1500 V / мин
Torsion Волан сила : 2-15 N
Електрични Живот : 10,000 Циклуси
Изолација Отпор : ≥1000 MΩ
Инсталација Дупка со Дијаметар : 6mm
Големина : 12x18mm/0.47x0.71"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 Компјутер x Switch за да се префрлате
'

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Други
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Други
тековната:
5A
Гаранција:
Никој
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични

Поврзани производи