Светилка сенка за табела Апстракт цвет Шема Текстилни Ткаенини Модерни Декоративни E27 табела светилка сенка
Ново - 8 %

Светилка сенка за табела Апстракт цвет Шема Текстилни Ткаенини Модерни Декоративни E27 табела светилка сенка

Залиха
DEN 1056.00
DEN 972.00
Износот:


Три боја E27 Маса Светилка Абажур Чипка Апстракт едноставна Шема Текстилни Ткаенини Модерни Декоративни E27 табела светилка сенка
големина : 30*20*16cm

Декларираните карактеристики

Боја На Каросеријата:
Беж, Црвена, Кафе
Тип На Објект:
Lampshades
Тежина:
0.3kg
Стил:
Арт Деко
Карактеристики:
нагоре и надолу повлажна chimeny
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
АЈ-C001
Должина:
30cm
Гаранција:
1year
боја:
црвено кафе беж
patter:
Цвет
Големина:
30*20*16
Тело материјал:
Платно
Се користи за она што:
светилка сенка за табела светилки
светилка носителот:
E27

Поврзани производи