Нова Година е Подарок Накит Микро Отвори Циркон Бакар Leiothrix Декоративни Pin Бисер Џемпер Жените Свадба Подарок Брошеви
Ново - 21 %

Нова Година е Подарок Накит Микро Отвори Циркон Бакар Leiothrix Декоративни Pin Бисер Џемпер Жените Свадба Подарок Брошеви

Залиха
DEN 357.60
DEN 283.00
Износот:


1.2017 Aliexpress Божиќ Подарок Накит Микро Отвори Циркон Бакар Leiothrix Декоративни Pin Бисер Џемпер Жените Свадба Подарок Брошеви
2.Боја : Злато,Бело Злато,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Шарени Циркон Бакар Leiothrix Декоративни Pin Бисер Џемпер Брошеви
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7. Нашата Продавница :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JUYA
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Жените Бисер Brooch
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Птици
Име на производ:
Шарени Циркон Бакар Leiothrix Декоративни Pin Бисер Џемпер Brooch
Материјал:
Бакар+Циркон+Бисер
Позлата Боја:
Злато, Платина, се Зголеми Злато PA0085
Brooch Големина:
47*36*16mm
Brooch Кристали:
CZ ААА Австриската Кристал Кристали
Пад на превозот:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Brooch Тежина:
15.5 g
Повод:
Свадба Вечер Партија Празник Божиќ Подарок
Brooch Стил:
Џемпер Униформа Фустан Бисери Ѓердан Брошеви
Иглички Стил:
голем diamante брошеви

Поврзани производи