Карбонски Влакна Стил Автомобил Опрема Shift Панел Покрие Рамка Трим Стил Налепница За Nissan X-trail 2015 2017 LHD Додатоци
Ново - 11 %

Карбонски Влакна Стил Автомобил Опрема Shift Панел Покрие Рамка Трим Стил Налепница За Nissan X-trail 2015 2017 LHD Додатоци

Залиха
DEN 810.72
DEN 721.00
Износот:


*100% Сосема нов и Добар квалитет *Материјал : Високо Квалитетен ABS Карбонски Влакна Стил *Боја : Карбонски Влакна Црна *Строга Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана *Лесно installtion,без алатки. *Пакет inlcude : 1 Pc Автомобил Опрема Shift Панел Покрие Скриј Објект Fitment : Одговара за Nissan X-trail 2015 2016 2017 Pls answer : ___________________________ note : Само Одговара За Левата Рака се Вози Чекор : 1. Бидете сигурни да се чисти и суви се инсталира локација. 2.Спореди со инсталација локација, пронајдете најдобрата локација за да се инсталира. 3.Фиксна позиција, стап од една страна. притиснете frimly неколку минути. 4.Ви препорачуваме да одат на професионални автомобилската убавина продавница инсталирате. 5.Препорачуваме да се загрее назад 3 M лепак пред да се инсталира, бидејќи на температурни разлики. Answer : ___________________________ Note : Pls се спореди вашиот автомобил со нашата слика, потврди тоа ќе се одговара пред да го купат.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015 2016 2017
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Карбонски Влакна Стил
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
YAQUICKA
боја:
Карбонски влакна црна
Инсталирајте позиција:
Автомобил Опрема Shift Panel
compatiable:
Одговара За Nissan X-trail 2015 2016 2017
Бесплатен превозот :
Yes

Поврзани производи