LUCOG 1pcs Кујна Вода Филтер Тапа Здрава Керамички Кертриџ Допрете Домаќинство Активиран Јаглерод Тапа Филтер за Вода
Ново - 20 %

LUCOG 1pcs Кујна Вода Филтер Тапа Здрава Керамички Кертриџ Допрете Домаќинство Активиран Јаглерод Тапа Филтер за Вода

Залиха
DEN 494.88
DEN 396.00
Износот:


Опис :
Излез : 6 L мин во 0.2 Mpa.
Кертриџ капацитет : прибл. На 10.000 литри, во зависност од квалитетот на водата.
Домување материјал : ABS пластика.
Кертриџ материјал : керамички, нано-метал групи медиуми и висок квалитет на отпадните.
Водата Доводното Дијаметар : appro x14mm
Вода Штекер Дијаметар : години : 10мм,15mm
Димензии : 11cm × 5 cm × 10.5 см.
Боја : бела
Материјал : ABS пластика школка, керамички + KDF + топката + да хлор алкална топка
Оваа славина за вода филтер може да генерира голема прочистена вода веднаш и да ви помогне да се направи на најдобар вкус на кафе и чај.
Керамичка филтрирање кертриџ може да се чистат лесно и да се користат одново. Можете да видите колку нечистотија тоа е отстранета за вас.
Тоа Може да се Отстрани : rusts, паразити, загадувачи, црви, остаток на хлор, алги,тешки метални јони,нечистотија,органски загадувачи, непријатен вкус, cryptosporidium и giardia
Должина : 3.5" (9cm)

Декларираните карактеристики

Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
За третман на вода машина Тип:
Пред-филтрирање
Инсталација:
Ладна Вода, Цевки За Инсталација
Употреба:
Тапа-Монтирани
5 Фаза Филтрација:
No
Интерфејс Дијаметар:
Никој
сертификација:
RoHS,CE
Вода Принос(Литар/Минута):
8.0
Функција:
Директна Пијат
Моќност (W):
Никој
Квалитетот На Водата Барања:
Општинската Вода/И Вода
Тип:
Ultrafiltration
Времето на пазарот:
Јуни-15
Број На Модел На:
WP1013-2
Бренд Име:
LUCOG
Материјал:
Активиран Јаглерод Филтер Елемент
боја:
Бела
Име:
славина за вода филтер
боја:
Бела
wattery :
1 година
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода

Поврзани производи