Wisecoco Октомври. 2017 производството 2000mAh Нови BOPBM100 Батеријата За HTC Желба 616 D616w v3 D616d D616H Видиме +Следење на Број
Ново - 20 %

Wisecoco Октомври. 2017 производството 2000mAh Нови BOPBM100 Батеријата За HTC Желба 616 D616w v3 D616d D616H Видиме +Следење

Залиха
DEN 335.52
DEN 268.00
Износот:

Wisecoco 2017 Производството 2000m Ah BOPBM100 Батеријата За HTC Желба 616 D616w v3 d616d/H Видиме Bateria + Следење на Број
100% Тестирани / во парк Сите парцели со следење на број. Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.
Прочитајте ги внимателно пред купување. ( Кога ќе го купите, мора да ги прифати следните услови. )
1. Кога ќе го примите пакетот, ве молиме да не се отвори парцела веднаш.Ве молиме да користите мобилен телефон или камера за да снимите целосна видео.Ако најдете производот оштетени,бројот на производи не е точен,Или моделот не одговара на производот.Ве молиме контактирајте ја нашата компанија на персоналот веднаш,Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.(Ако не рекорд целосното видео,ни Кажа дека производот е скршен, бројот на производи не е во право, моделот не одговара.Ние ќе не признаат.Имаме причина да веруваме дека купувачот по себе не е инсталиран правилно да се предизвика штета, Лажно извештај на производот количина.Се надевам дека ќе може да се разбере.) Снимање на видео Ова е многу, многу важно !!!
2. Кога ќе ја прими стоката и да провери својот изглед без да се оштети.Ве молиме исто така се тестираат во рамките 1-5 дена по примени.НО, НЕ се ИНСТАЛИРА пред тестирање(САМО поврзете LCD или Допрете за да плоча за тестирање).Ако LCD или Допрете оштетени по Инсталацијата , за да Не се Враќа и ГАРАНЦИЈАТА НЕВАЖЕЧКА.Замена на LCD екранот и екранот на допир не е лесна задача.Ова не е лесна работа за некој кој нема искуство на сите, Тоа е веројатно да предизвика оштетување на LCD екранот или допир.ќе е подобро да се најде Добра techician да ви помогне.( Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови )
3. Постои мала "Wisecoco" ознака на задната страна на LCD, ве молиме не го симнат, ако тоа беше симната или тешко оштетени, ние нема да го признаеме производ , и не постои гаранција повеќе.
4. Ве молиме внимателно да се набљудуваат на производ слики и производ модели,Бидејќи многу производот модели се многу слични. Кога не сте сигурни дека вашиот модел на телефон, ве молиме контактирајте со сервисот. Ако купувачот самиот го купи погрешен производ,Ние не ќе биде одговорен.
5. Поради различни производни пакети, може да постојат суптилни разлики помеѓу производите и фотографии, Ова не влијае на квалитетот на производот.
6. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме да : - ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Имаме повеќе други додатоци за овој телефон. Ве молиме да пребарувате во нашата продавница. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
B0PBM100 за двојна sim 616W/616D/616H Паметен Мобилен телефон
Компатибилен Бренд:
HTC
фитинг:
Batterij/Копија/Bateria/Batterie
Својства :
Li-ion Polymer Отстранлив батеријата
Тип На Батерија:
Литиум Јон Батерии
Тип:
Вградена Li-Полимер батерија
Телефон Тип:
За паметен Телефон/Паметен Мобилен телефон
Капацитетот На Батеријата:
2000mAh
Модел Бр.:
BOPBM100

Поврзани производи