Biurlink е Радио за Автомобил Micphone Микрофон Bluetooth Кабел Адаптер USB Кабел За BMW E90 со BMW X1 Професионални
Ново - 6 %

Biurlink е Радио за Автомобил Micphone Микрофон Bluetooth Кабел Адаптер USB Кабел За BMW E90 со BMW X1 Професионални

Залиха
DEN 790.08
DEN 743.00
Износот:


Е Радио за автомобил Micphone Микрофон Bluetooth Кабел Адаптер USB Кабел За BMW E90 со BMW X1 Професионални
Компатибилен со :
За BMW E90 со BMW X1 Професионални
Пакет се вклучени :
Еден Сет кабел за полнење

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
автомобил аудио usb Комплет bluetooth
Напон:
12V
Име На Модел:
USB Кабел со bluetooth комплет
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Големина:
90cm
Од Моќ:
6
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
Biurlink
Интерфејс:
USB
Големина:
90cm
Автомобил Направи:
за BMW

Поврзани производи