1 компјутер S Форма Семејство Хигиенски Тоалет Четка за Чистење Пренослив Тоалет Четка Scrubber Криви Чисти Страна Свиткување се Справи со Агол Четка
Ново - 14 %

1 компјутер S Форма Семејство Хигиенски Тоалет Четка за Чистење Пренослив Тоалет Четка Scrubber Криви Чисти Страна Свиткување

Залиха
DEN 48.96
DEN 42.00
Износот:


Материјал : Пластика
Боја : Боја Случаен Избор
ГОЛЕМИНА : 22x9cm, brushlength : 4cm.
Пакетот Вклучува : 1pcs Тоалет четка
100% Сосема нов и висок квалитет.
Јапонија свиткана се справи со четка за чистење.
Тип V внатрешноста на сад четка.
Оваа четка е поинакво од вообичаените тоалет четка.
Тоа е врежан се справи со дизајн четка која лесно да се исчисти во тоалет агол.
ОЗНАКА : Семејството Санитарни S-тип Тоалет за Чистење со Четка Криви Свиткана се Справи со Четка Scrubber Дома Бања Cleaner Tools
1 компјутер S Форма Семејство Хигиенски Тоалет Четка за Чистење Пренослив Тоалет Четка Scrubber Криви Чисти Страна Свиткување се Справи со Агол Четка
тоалет четка,тоалет пластична четка,бања четка тоалет пластична четка,тоалет четка во собата,тоалет тоалет четка во собата
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Ќе Се Продаде - Ние Брод За Вас !
1> Ние Може да Обезбеди Слики за Вас, Ако Треба.
а. Можете да го преземете сликите од нашата продавница опис празно директно
б. Исто така можете да преземете сликите од нашата официјална продавница директно
в. Вие може да ја копирате и да ја преземете сликите од нашите Google возач, а цената може да се refered на нашата веб-сајтови
2> Како да се Започне До Сопствени Објекти за Пад на Превозот?
а. Step1 Приложи Слики за Нас
б. Step2 Ние Името на SKU за Тоа
в. Step3 Почне да се Откажат Брод оваа Точка

Декларираните карактеристики

Употреба:
Тоалет
Стил:
Рака
Бренд Име:
WULEKUE
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Тип:
тоалет четка
Тип:
Тоалет Четка Носители
боја:
случаен
Повод:
Семејство бања,тоалет агол
Објектот:
тоалет четка

Поврзани производи