STC1650CHD Приемник Инфраред IR ТВ Далечински Управувач Extender 1.3 м Кабел
Ново - 34 %

STC1650CHD Приемник Инфраред IR ТВ Далечински Управувач Extender 1.3 м Кабел

Залиха
DEN 96.00
DEN 63.00
Износот:


12510 Препорачувам За Компатибилен со STC1650 CHD само за примачот Стандард универзалната 3.5 mm џек врска 1.3 м кабел дава многу должина да се постават сензор каде видливи Мали и дискретни во големината - Лесно да се скрие далеку од очите Ние, исто така, го продаде овој уред за S1600 CHD model Compatible со STC1650 CHD само за примачот
Стандард универзалната 3.5 mm џек за конекција
1.3 м кабел дава многу должина да се постават сензор каде видливи
Мали и дискретни во големината - Лесно да се скрие далеку од очите
Ние, исто така, го продаде овој уред за S1600 CHD модел
Дел Бр. - IR1.1
Connection - 3.5 mm Џек
Компатибилност - STC1650 CHD
Кабел Должина - 1.3 m
Пакет Содржина : 1 x IR Extender
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
WIFI
Број На Модел На:
TCES
Пакет:
No
Бренд Име:
Fasdga

Поврзани производи