3d животинско постелнина поставите тигар/лав прекривки/doona покрие чаршаф навлаки 4pcs кралицата големина кадифена bedclothes
Ново - 45 %

3d животинско постелнина поставите тигар/лав прекривки/doona покрие чаршаф навлаки 4pcs кралицата големина кадифена bedclothes

Залиха
DEN 3044.16
DEN 1674.00
Износот:


3d животинско постелнина поставите тигар/лав прекривки/doona покрие чаршаф навлаки 4pcs кралицата големина кадифена bedclothes Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* навлаки + 1* Перница Покрие Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : 3 D Печатење лав Постелнина Поставува големина : Прекривки ги Покрие : 200x230cm Перница Опфаќа : 230x230cm навлаки : 48x74cm
Bedding Outlet Потсетник
Ако ви треба екстра состојба да одговара, ве молиме контактирајте со нас.
1) Ако ви треба екстра состојба да одговара, ве молиме контактирајте со нас.
2) Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста.
3) Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
4) што се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 3-5cm големина се разликуваат.
Пакување :
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги,ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек .Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации,ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво,јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате,па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Јас ќе се обидам мојот најдобар одговор ќе не подоцна од 24 часа,се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Големина:
200x230 4pcs
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Бренд Име:
Златна Panno
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Шаблон Тип:
Животните
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
1.2KG
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Стил:
Западен
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Број На Модел На:
животно постелнина
Пополнување:
Полиестер
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Погоден Сезони:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Употреба:
Дома, Хотел...
Возрасна Група:
Возрасни лица
Предност:
Удобно, Топло Продажба
Пополнување:
Никој

Поврзани производи