За 10Pcs 0.4 mm Совет 1/8 месо тело Спирала Flute Волфрам Карбид Микро PCB Вежба Малку Промоција
Ново - 20 %

За 10Pcs 0.4 mm Совет 1/8 месо тело Спирала Flute Волфрам Карбид Микро PCB Вежба Малку Промоција

Залиха
DEN 108.00
DEN 86.00
Износот:


Спецификација :
Име На Производ
PCB Вежба Малку
Дијаметар На Сечење
0.4 mm / 0.016"
Сечење Длабочина
5 mm / 0.20"
Месо Тело Дијаметар
3.175 mm / 0.125"
Вкупна Должина
36 mm / 1.42"
Количина : 1 сет
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 x PCB Вежба Битови
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Други
Употреба:
PCB Дупчење
Должина:
36 mm / 1.42
Број На Модел На:
Други

Поврзани производи