candiway 3D мачки Ѕид Налепница Тоалет Налепници Дупка Видите Живописен Бања соба Декорација Животно Винил Decals Уметност Налепница NE123C
Ново - 14 %

candiway 3D мачки Ѕид Налепница Тоалет Налепници Дупка Видите Живописен Бања соба Декорација Животно Винил Decals Уметност Налепница

Залиха
DEN 47.52
DEN 41.00
Износот:

Ѕидот Налепници со candiway Детали за Производот: • Тема : мачки • Модел : Авион Ѕид Налепница • Производ Големина : околу 25*16.5 cm • Пакување : една opp вреќа • Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината. • Тема : современ начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер. Самолепливи, отпорен на вода и да се отстрани, погоден за повеќето рамни мазни површини без да остават остатоци,сепак пред-тест е препорачливо. Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница Можете лесно може да стане вашата домашна декорација дизајнери.
Потсети пријатели да buy Paste ефектот на графикот.Не се држи премногу тесно. Инаку големината, ќе се намали.Само следи на графикот. Големината не е проблем.Ние сме искрени продавачи. Ветувам!

Декларираните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
Candiway
Сценарија:
Тоалет
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
NE123C
Тема:
Животните
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Мачки

Поврзани производи