Нови 4pcs Бод Маркери Крстот Бод Вода Erasable Пенкало за Шиење Grommet Мастило Ткаенина Комбинација Означување Пенкало DIY Везана Алатки

Нови 4pcs Бод Маркери Крстот Бод Вода Erasable Пенкало за Шиење Grommet Мастило Ткаенина Комбинација Означување Пенкало DIY

Залиха
DEN 56.64
Износот:


4pcs/set Бод Маркери Растворливи Крстот Бод Вода Erasable Пенкала Grommet Мастило Ткаенина Маркер за Означување Пенкала DIY Везана Дома Алатки
Карактеристики
100% сосема нов.
Тип : Erasable Создателот Пен
Pls известување боја се : Црвена 4pcs/set, Сина 4pcs/Set, Виолетова 4 Pcs/Set, не може да биде посебна , Pls се разбере, ви благодарам.
Боја : Црвена,Виолетова
Пакет Листата :
4 Парчиња *Erasable Создателот Пен

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
4
Број На Модел На:
JJ4768-01
Големина:
155mm
Материјал:
Пластични
Тип:
Домаќинство Постави Алатка
боја:
Црвена,виолетова
бод маркери:
маркер пенкало

Поврзани производи