Европската Вистински Злато Мрачно Место Керамички Вечера Плоча Сад 4 инчен 6 инчен 7 инчен 10 инчен Порцелански Риба Плоча
Ново - 19 %

Европската Вистински Злато Мрачно Место Керамички Вечера Плоча Сад 4 инчен 6 инчен 7 инчен 10 инчен Порцелански Риба Плоча

Залиха
DEN 399.36
DEN 324.00
Износот:


Од Франкфурт концепт за дизајн на Phnom Penh серија на Западната јадења, елегантен стил на атмосферата на неправилни остава на устата, со ниско-клуч introverted црна глазура, едноставна, а сепак работ мода е кругот на вистински злато до работ на италијански занаетчии Рака-насликани занает разубавувањето, немаат текстура на белата дел од изгледот, розова искачување дел тивко, сината нишка свежа, полна со бифтек е многу погодна
Големина за рачно мерење, ве молиме овозможи некои грешка.
Материјал : Керамички

Декларираните карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Обликот:
Нередовните
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
AKUHOME
сертификација:
CE / ЕУ
Техника:
On-стаклен
Плоча Тип:
плоча јадење
Количина:
1
Број На Модел На:
17W18-04-ап
Шаблон Тип:
Злато Пломба
Материјал:
Керамички

Поврзани производи