DC 12V 24V 6A Автоматско Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED светло Светилка Црна/Бела R06 Капка Брод

DC 12V 24V 6A Автоматско Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED светло Светилка Црна/Бела R06 Капка Брод

Залиха
DEN 181.44
Износот:


Опис : 2.Влијание контрола : Инфрацрвена Светлина ПИР 3.Две светлината на владата : во текот на целиот ден/во текот на ноќта(Автоматско вклучување при откривање на луѓето кои доаѓаат. 4.Супер заштеда на енергија, супер чувствителност во рок од 5 метри оддалеченост. 5.Изградена во светлосен сензор кој може да идентитет и дење и ноќе, само по себе, 6.Сензорот за чувствителноста на далечина : ≥5m 7.Сензорот за чувствителноста агол : 140° 8.Оптоварување тековната : 6 A,Max 60 W 9.Работен напон : DC 5 V-30 V, влезен напон=излезниот напон,СТРУЈА дупка текст е внатре позитивни и надвор негативни 10.Доцнењето : Ако луѓето ја напуштат, светлината ќе го одложи 15s-300s(Прилагодливи) за да го исклучите 11.Боја : Црна,Бела 12.Погодни за употреба во домовите, гардероби, кујни, скали, кампување шатори, отворено или било каде, и ако ви се допаѓа или anyplaces кои треба светлина. 13.Големина на : 55*43*15mm,Завртка дупка со дијаметар од 3мм Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x ПИР светло(LED Лента на Светлина и Кабел не се вклучени)
'0302

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Карактеристики:
сензор префрлате
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
1A80302

Поврзани производи