Свадба Знак Налепници Оркестарот Отстранлив Винил Ѕид Decals Изберете Седиште Уметност Decal за Chalkboard Прием Ѕид налепница Ново W131
Ново - 10 %

Свадба Знак Налепници Оркестарот Отстранлив Винил Ѕид Decals Изберете Седиште Уметност Decal за Chalkboard Прием Ѕид налепница

Залиха
DEN 527.04
DEN 474.00
Износот:


Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
42cm широк x висина 50cm
56cm широк x 66cm високи
- Материјал : животната средина nontoxic пвц; да се отстрани,но не и за Обновливи; водоотпорен;
- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.
- Налепница големина прикажани на сликата би можел да биде поголем или помал од големината на вистинскиот објект.
- Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
- Пакет : Обично вклучува налепница, трансфер филм и настава.
Забелешка : Овој оглас е за знакот САМО. Не оркестарот, или easel вклучени. Само знак.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Bule, Сива, Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела
Големина:
56x66cm, 54x42cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
W131
Стил:
Креативните
Бренд Име:
FARLEOPARD
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Поврзани производи