Висок квалитет 11Pcs/Set Терминал Отстранување Алатки Автомобил Електрични Жици Crimp Конектор Pin Extractor за Полнење

Висок квалитет 11Pcs/Set Терминал Отстранување Алатки Автомобил Електрични Жици Crimp Конектор Pin Extractor за Полнење

Залиха
DEN 42.72
Износот:

11 Pcs/Set Терминал Отстранување Алатки Автомобил Електрични Жици Crimp Конектор Pin Extractor за Полнење 1 Сет Жица Терминал Отстранување Алатка(11pcs) Овој комплет сет е дизајниран за отстранување на автомобил жица терминали без да се оштети. Објектот Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Како на Сликите Покажуваат 11pcs проред големини : 1x 0.8 mm проред; 1x 1mm проред; 1x 1.2 mm 1.4 mm проред; 1x 2mm проред; 1x 3мм проред; 1x 4.5 мм проред; 1x 6mm проред. Пакет се вклучени : 11pcs/Set Жица Терминал Отстранување Алатка Топло совет : немојте да Pry на терминалите со овој комплет, Само притисни и се повлече на терминал иглички. Белешки : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2,ве Молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3, на Овој оглас е за објекти наведени погоре само, други додатоци (ако има) не се вклучени.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Комбинација,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
11
Број На Модел На:
Q1886-01
Големина:
1mm
Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Број На Модел На:
Терминал Отстранување Алатки
Примена:
Автомобил Електрични Инсталации
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи