Оригиналниот Gorsun ГШ-778 Свитлива Стерео Жица 3,5 mm приклучок за Слушалки се Протега Музика Слушалки Слушалките За Компјутер Телефони и Таблети

Оригиналниот Gorsun ГШ-778 Свитлива Стерео Жица 3,5 mm приклучок за Слушалки се Протега Музика Слушалки Слушалките За Компјутер

Залиха
DEN 815.52
Износот:


Оригиналниот Gorsun ГШ-778 Свитлива Стерео Жица приклучок за Слушалки
3.5 mm Протега Музика Слушалки Слушалките За Компјутер Телефони
Ова е Нов Пристигнување Бренд Gorsun Слушалки, 4 Свежи Бои За Вашиот Избор;
Најдобар Подарок За Вашето Семејство И Пријатели !!!
Имајте На Ум : Вие Ќе Примите Gorsun Жичен Слушалки Со Убава Оригиналниот Пакет!

Декларираните карактеристики

Чувствителност:
120±3dB
Број На Модел На:
ГШ 778 За xiaomi oppo vivo Samsung, huawei iPhone 5 5S 6 6S 7 8 X плус
Линија Должина:
1.2 m
Приклучок Тип:
Линија Тип
Функција:
За iPod,За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Заеднички приклучок за Слушалки
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Безжична Тип:
Никој
Стил:
Headband
Активен Бучава Отказ:
No
Бренд Име:
GORSUN
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Со Микрофон:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Поддршка СТАН:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Функција:
За Рутински канцелариска Работа,Преносни,Поддржува музика

Поврзани производи