4 Парчиња/Торба Гроздобер марки весник хартија налепница торба DIY дневник излет декорација налепница албум scrapbooking kawaii канцелариски
Ново - 17 %

4 Парчиња/Торба Гроздобер марки весник хартија налепница торба DIY дневник излет декорација налепница албум scrapbooking kawaii

Залиха
DEN 137.28
DEN 114.00
Износот:


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!
Можете да ги пратите тоа цело време. Ние, исто така, не падне на превозот,се надевам да се направи бизнис со вас!
Големина : 16.5 * 16.5 cm
Лепило : ДА
Функција : Албум налепница ,Scrapbooking decal, Запечатување налепница итн.
Пакет : 4 x Хартија налепница/Торба

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
&
Големина:
&
Бренд Име:
Viety
Возраст:
>6 години
Обликот:
&
Материјал:
Хартија

Поврзани производи