Целосно автоматски Чадор Дожд Жените Виткање Мажите Parasol Водоотпорен Машки Чадори guarda chuva paraguas parapluie paraplu
Ново - 45 %

Целосно автоматски Чадор Дожд Жените Виткање Мажите Parasol Водоотпорен Машки Чадори guarda chuva paraguas parapluie paraplu

Залиха
DEN 955.20
DEN 526.00
Износот:


Спецификации : S/ML58cm*10k Челик коска Боја : Вино црвено,Жолта,Црна
Чадор крпа материјал : Високо влијание платно
Чадор Дијаметар : 105 CM
Чадор Блиску должина : 34 CM
Чадор Тежина : 470 G
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Поради разликите во стрелаштво светлина и компјутерски монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење. Ако се чувствувате малку скапи, ќе се погледне надолу и ќе најдете дека вашите знаења не е точна. Во споредба со евтина стока, ние се натпреваруваат за квалитетот на чадор и интимни услуга . - - - - - - - Детали се Покаже - - - - - - - - - - - - - Тоа е автоматски чадор - - - - - - - - - - упатство за употреба - - - - -
Драги пријатели,
Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок qualityproducts и услуга.
1.Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката.
2.Ние имаме многу превозот опции за вас да се избере
3.Сите Производи се достапни,откако ќе се плати.Ususlly ние ќе испрати вашиот парцела во рамките на 2-5 работни дена и ќе ви даде број кој може да се следи онлајн.
4.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо .Зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
5.Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !!!
6.За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Ви благодариме!!

Декларираните карактеристики

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Целосно автоматско
Големина:
One Size
Шема:
Три-виткање Чадор
Број На Модел На:
Чадор
Материјал:
Метал
Функција:
Виткање
Бренд Име:
Црна Еден
Производот:
Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Windproof:
Висок
Rib број:
10 Ребра
Чадор Дијаметар:
105 cm
Виткање Големина:
33 cm
боја:
Црна,Жолта,Вино црвено
Стил:
автоматски чадор
група:
машки и женски
Пакет:
Чадор и покритие

Поврзани производи