2017 Нови PLA Biodegraded материјал Пченка Влакна Мрежа Чај Торба Филтри Пирамида Облик на Топлина Печат Чај Кеси 1000/многу 65*80mm

2017 Нови PLA Biodegraded материјал Пченка Влакна Мрежа Чај Торба Филтри Пирамида Облик на Топлина Печат Чај Кеси 1000/многу

Залиха
DEN 2784.00
Износот:

2017 Нови PLA Biodegraded материјал Пченка Влакна Мрежа Чај Торба Филтри Пирамида Облик на Топлина Печат Чај Кеси 1000/многу 65*80mm
Големина : 6.5*8cm
Материјал : PLA Пченка Влакна е нов заштита на животната средина влакна, тоа може да биде biodegrade. Пакет : OPP вреќа пакување
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HUAICEN
Материјал:
влакна

Поврзани производи