1PC Транспарентен Силна Вшмукување Чаша Ѕид Кука Отстранлив Ги Куките За Бања, Кујна HG99
Ново - 18 %

1PC Транспарентен Силна Вшмукување Чаша Ѕид Кука Отстранлив Ги Куките За Бања, Кујна HG99

Залиха
DEN 34.08
DEN 28.00
Износот:

Транспарентен Силна Вшмукување Чаша Ѕид Кука Отстранлив Ги Куките За Бања, Кујна HG99
Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : Вшмукување Чаша Кука
Материјал : ПВЦ+Метал
Големина : 5.5*5.5 cm
Боја : Транспарентна
Силна морон може да се закачите на стакло, керамика тули, нерѓосувачки челик, мазна метал и така натаму.
Кука за крпа, keychain, украси и други светлина додатоци.
Одлична декорација во вашата бања.
Напомена :
Не блок за ладење дупка или употреба на полначот со ладење вентилатор исклучен.кога батеријата школка има температура мора да престане со полнење!користење на рачен режим, може да не повеќе од 1 час!
Пакетот Вклучува :
1 x Вшмукување Чаша Кука

Декларираните карактеристики

боја:
Јасно
Тип:
Куки & Шини
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Furnishard
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
-
Материјал:
ПВЦ+Метал

Поврзани производи