За Asus Zenfone 4 Max ZC520KL 5.2 Инчен Нов Тенок Кристално Проѕирно Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај Маска за Заштита на Кожата Школка

За Asus Zenfone 4 Max ZC520KL 5.2 Инчен Нов Тенок Кристално Проѕирно Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај Маска за Заштита на Кожата

Залиха
DEN 76.32
Износот:


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Новиот Ултра Тенок Транспарентен Тешко PC Случај За Asus Zenfone 4 Max ZC520 KL 5.2 Инчен
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Карактеристики : *Бренд нови
*Материјал : Пластика
*Совршена монтирање капак заштитува вашиот Телефон
*Ефикасно да го заштитува вашиот Телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
*Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај
*Повеќе други модели во нашата продавница! Компатибилен Модел : * * * За Asus Zenfone 4 Max ZC520 KL 5.2"
Пакет се Вклучени : 1 x Тешко PC Случај

Декларираните карактеристики

дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Тешко
Големина:
5.2 Inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Компатибилен Бренд:
ASUS
Компатибилен Модел:
За Asus Zenfone 4 Max ZC520KL 5.2
Материјал:
Крути Пластични / PC
Карактеристики:
Сјајни, Транспарентен, Јасен, Ултра Тенок
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Поврзани производи