Далечинска контрола на хеликоптер надградба на делови за MJX B2C B2W Грешки 2 делови опрема за слетување и елиса и заштитна маска + Црвена
Ново - 15 %

Далечинска контрола на хеликоптер надградба на делови за MJX B2C B2W Грешки 2 делови опрема за слетување и елиса и заштитна

Залиха
DEN 959.52
DEN 816.00
Износот:


Опис на производот : За опрема за слетување : Производи се надгради додатоци, безбеден, стабилен и сигурен. Зголемен> 8.5 cm се Обрне внимание на зголемување на tripod има околу точките на правецот на UAV да преовладуваат, на tripod ознаката "А" инсталирани во предниот лев и задни право на tripod; Слично на тоа, ознаката "Б" Монтира на предниот и задниот дел од левата страна на tripod 1 сет Тежина : 25g 1 сет вклучува : 4 PCS опрема за слетување, 4 PCS опрема за слетување завртки, 4 PCS шок подлога
100% Нов и има висок квалитет
Се користи за MJX B2 C B2 W Грешки 2
Пакетот вклучува :
4 PCS опрема за слетување
4 PCS пропелер
4 PCS заштитна маска
Опис на производот : За опрема за слетување : Производи се надгради додатоци, безбеден, стабилен и сигурен. Зголемен> 8.5 cm се Обрне внимание на зголемување на tripod има околу точките на правецот на UAV да преовладуваат, на tripod ознаката "А" инсталирани во предниот лев и задни право на tripod; Слично на тоа, ознаката "Б" Монтира на предниот и задниот дел од левата страна на tripod 1 сет Тежина : 25g 1 сет вклучува : 4 PCS опрема за слетување, 4 PCS опрема за слетување завртки, 4 PCS шок подлога
100% Нов и има висок квалитет
Се користи за MJX B2 C B2 W Грешки 2
Пакетот вклучува :
4 PCS опрема за слетување
4 PCS пропелер
4 PCS заштитна маска

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Број На Модел На:
MJX B2C B2W Грешки 2
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
BLLRC
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични

Поврзани производи