Топла Продажба Челик Двоен Круг Pendant Ѓердан Кругови Злато Сребро Позлатен Рачно Изработени Bijoux Кожа Синџир Накит За Мажи Жени
Ново - 22 %

Топла Продажба Челик Двоен Круг Pendant Ѓердан Кругови Злато Сребро Позлатен Рачно Изработени Bijoux Кожа Синџир Накит За Мажи

Залиха
DEN 210.72
DEN 164.00
Износот:


НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НИЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ ВАШИОТ СОПСТВЕН ДИЗАЈН ЗА ВАС ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО САКАТЕ ТОА
Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето , ве молиме додадете некои пари да брод од страна на другите пратката ,ви благодарам многу .
Превозот :
1. Воздухопловната (15-35 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2. EMS (6-12 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
3. DHL ( 5-7 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
Исто така Може да го Користите и ПРОЗОРЦИ,Fedex,ТНТ !
Ние ќе се потрудиме Да се Направи Добро се Справи Со Секој Клиент, Ако Имате Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние ќе им Даде Сте Задоволни Одговор.
· DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени.
· Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот обвиненија и осигурување.
· Неисправни предмети мора да биде забележано во рок од 7 дена од денот сте го добиле.
Откако добив пакет , ќе наплата тебе пари
-Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
-Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
-Откако ќе го купите, ве молиме да НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 45 дена, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.
-Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
-Напуштање на негативна повратна информација нема да реши ништо! ПОЗИТИВНА комуникација не!
-Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задоволи вас и да добијат подобри.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
X111-XL07913
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Pendant Големина:
68*68mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
злато сребро злато се зголеми
Должина:
80+5.5cm
Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Материјал:
Висок Квалитет На Алуминиум+Кристално
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
Pendant Големина:
68*68mm Кристал Pendant

Поврзани производи