120MM Gigabit Ѕид faceplate 4 Порти RJ45 CAT6 Мрежа LAN Приклучок Панел ѕид palte Штекер Адаптер

120MM Gigabit Ѕид faceplate 4 Порти RJ45 CAT6 Мрежа LAN Приклучок Панел ѕид palte Штекер Адаптер

Залиха
DEN 578.88
Износот:

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ние сме среќни да го следат вашите упатства. Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн
3. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
За Царинските :
1.
По-продажбата на Услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
ѕид плоча
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
ѕид плоча
Тип:
Кабел Адаптер
Тип На Врска:
cat6
Тип:
120mm Тип на Ѕид Плоча
SKU:
Good0051

Поврзани производи