100pcs/многу 8мм Метал дупка. Вентилација дупки. Претходно биле вклучени.Блек метал corns. Крошна крпа јаже дупка. Облека & Додатоци
Ново - 8 %

100pcs/многу 8мм Метал дупка. Вентилација дупки. Претходно биле вклучени.Блек метал corns. Крошна крпа јаже дупка. Облека &

Залиха
DEN 268.80
DEN 247.00
Износот:


започнете
крајот

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Бренд Име:
DoonLoo
Број На Модел На:
600#
Функција:
метал дупка
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Метал Тип:
никел
Големина:
8mm

Поврзани производи