Нови 9.7 инчен таблет компјутер Бела Капацитивни Стакло Панел За onda V919 3G Екран на Допир Digitizer Замена Бесплатен превозот

Нови 9.7 инчен таблет компјутер Бела Капацитивни Стакло Панел За onda V919 3G Екран на Допир Digitizer Замена Бесплатен превозот

Залиха
DEN 451.20
Износот:


Нови 9.7" инчен таблет компјутер Бела Капацитивни Стакло Панел За onda V919 3 G Екран на Допир Digitizer Замена Бесплатен превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за Onda V919 3G

Поврзани производи